معرفی شرکت خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی

شهرزادبال

شما بیشتر به بهترین کشور روی کره زمین خوش آمدید. ایران، جواهری در تاج خاورمیانه ، ترکیبی از معماری باشکوه و مردم خونگرم و صمیمی. مردم اینجا مهربان هستند. این یک حقیقت گرایی است که هنگام سفر به این کشور و مهمان نوازی درخشان می شود و این افراد در آن مهارت دارند.

در فهرست میراث جهانی یونسکو چندین میراث فرهنگی ملموس و نامشهود در ایران گنجانده شده است که در میان آنها تخت جمشید و میدان نقش_جهان از مشهورترین آنها هستند. تخت جمشید که توسط داریوش اول در سال ۵۱۸ قبل از میلاد تاسیس شد ، تخت جمشید پایتخت امپراتوری هخامنشی بود. این بنا در یک تراس بسیار نیمه مصنوعی و نیمه طبیعی ساخته شده است ، جایی که پادشاه پادشاهان یک مجموعه کاخ چشمگیر را با الهام از مدل های بین النهرین ایجاد کرد. میراث باشکوه دیگر ایران، میدان نقش جهان، دومین میدان بزرگ جهان است که توسط شاه عباس اول بزرگ در آغاز قرن هفدهم ساخته شده است و از هر طرف با بناهای باستانی و با یک سری بازی های دو طبقه با هم مرز است. ، این سایت به خاطر مسجد سلطنتی ، مسجد شیخ لطف الله ، رواق باشکوه قیصریه و کاخ تیموری قرن ۱۵ شناخته شده است. هر یک گواهی تأثیرگذار بر سطح زندگی اجتماعی و فرهنگی در ایران در دوران صفویه است.

آژانس مسافرتی شهرزادبال با بیش از ۱۰ سال تجربه در قلب شهر اصفهان طیف گسترده ای از اقامتگاه های بین المللی و داخلی را به شما ارائه می دهد تا شانس انتخاب بهترین تورهای ایران با بهترین پروازها و خدمات هتل را به شما ارائه دهند. ما یک هلدینگ خصوصی هستیم که کار اصلی آن پذیرایی از گردشگران خارجی با ملیت های مختلف است.

وظیفه ما به عنوان یک شرکت مسافرتی پیشرو و مجری تور ایرانی مراقبت از همه چیز در مورد مسافران بین المللی به ایران است. داشتن پیشینه اداره یک هتل ۴ ستاره واقع در قلب اصفهان رابطه قاطعی با هتل های عالی رتبه ایرانی در سراسر کشور ایجاد کرده است. موفقیت ما مبتنی بر مراقبت از مشتری ، توسعه محصول نوآورانه ، سیاست های اصلی قیمت گذاری و علاقه به کاری است که انجام می دهیم.

اگر سفر هنگام غافلگیری بیشترین پاداش را داشته باشد ، ممکن است ایران با ارزش ترین مقصد کره زمین باشد.

شهرزادبال نه تنها کامل‌ترین سیستم جستجوی بلیط‌های سیستمی و چارتر است، بلکه امکان رزرو و خرید بلیط را در کمترین زمان ممکن، برایتان فراهم می‌کند. داشتن سفری آسان و مطمئن، یکی از آن مواردی است که کیفیت زندگی‌مان را بالا می‌برد و شهرزادبال، همه‌جوره سعی دارد تا هموطن‌هایش بهتر زندگی کنند و از لحظه لحظه‌ی آن، لذت ببرند

حال، برای آنکه شهرزاد بال، حجت را بر مسافرانش تمام کرده باشد، امکان استرداد آنلاین را نیز، به باقی امکاناتش اضافه کرده است تا در هر لحظه از شبانه‌روز که دچار مشکلی شدید و از سفرتان بازماندید، بتوانید بلیط‌تان را کنسل کرده و با کمترین هزینه‌ی جریمه‌ی کنسلی، مبلغ بلیط را در حساب‌تان داشته باشید.

ما امیدواریم که نوآوری و خلاقیت‌مان در این مسیر طولانی، با استقبال شما همراه بشود.

تیم مدیریت و توسعه شهرزادبال

امیرمسعود لوافان

رئیس هیات مدیره

محمد پورمقدم

مدیرعامل

شهره نقش

مدیر فنی

لیلا جاودان

مدیر بازرگانی

مریم شفیعی

کارشناس تورهای خارجی

الهام رئیسی

کارشناس تورهای خارجی